CHATY

Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój oraz niezależność serdecznie zapraszamy do całorocznej chaty położonej w bardzo spokojnej okolicy.

Chaty – Cicho-sza! to nowo otwarte miejsce. Chata położona w miejscowości Łobozew Górny, 5 km od zapory w Solinie w kierunku Teleśnicy.

Chaty – Cicho-sza! ulokowane są na prawie 4 ha działce, przez co brak sąsiadów, cisza i spokój zapewnią państwu wspaniały wypoczynek w niepowtarzalnej atmosferze.

Chaty – Cicho-sza!  są całoroczne:

Chata 1

Przeznaczona dla 6-8 osób zbudowana z bala, urządzona w naturalnym klimacie, składa się z dwóch kondygnacji. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie ( 2 sypialnie łóżka 140x200cm, 1 sypialnia 2 łóżka 90x200cm), łazienka oraz balkon. Natomiast na parterze znajduje się łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem uposażony w sofę rozkładaną oferująca miejsce snu dla 2 osób oraz zadaszony taras z grillem, na którym można grillować w otoczeniu pięknej przyrody i czystego powietrza. Blisko Chaty znajduje się miejsce na ognisko.

Chata 2

Przeznaczona dla 8-10 osób zbudowana z bala, urządzona w naturalnym klimacie, składa się z dwóch kondygnacji. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie ( 1 sypialnia czteroosobowa , 2 sypialnie dwuosobowe), łazienka oraz balkon. Natomiast na parterze znajduje się łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, salon z kominkiem uposażony w sofę rozkładaną oferująca miejsce snu dla 2 osób oraz zadaszony taras z grillem, na którym można grillować w otoczeniu pięknej przyrody i czystego powietrza. Blisko Chaty znajduje się miejsce na ognisko.

 

Za dopłatą oferujemy także „Ruską Bańkę”, której można wygrzać kości, najlepiej w chłodne wieczory.

Na podwórku można poruszać się i pograć w siatkówkę.

Na terenie obydwu chat jest dostęp do TV, internetu wi-fi, suszarka do włosów oraz żelazko i deska do prasowania.

Na życzenie klienta możemy dostawić łóżeczko turystyczne z dziecięcą pościelą oraz wanienkę dla malucha.

Opinia klientów